Pranie parowe dywanów i wykładzin, Czyszczenie parowe materiałowej tapicerki meblowejWesoła - Oferta nr78112 - Oferteo.pl

Pranie parowe dywanów i wykładzin, Czyszczenie parowe materiałowej tapicerki meblowejCena do uzgodnienia

Myjnia parowa znakomicie sprawdza się przy czyszczeniu dywanu lub tapicerki kanapy. Para pod wysokim ciśnieniem usuwa brud ze struktury włókna, jednocześnie zabijając roztocza i zarazki. Dywany i kanapy zostają odświeżone i zostaje im przywrócony dawny wygląd. Technologia myjni parowej wykorzystuje parę o bardzo niskiej wilgotności, dzięki czemu uzyskujemy bardzo krótki czas schnięcia. System ekstrakcyjny polega na wprowadzeniu wody i detergentu we włókna dywanu bądź tapicerki i jego natychmiastowym odessaniu. Roztwór z całym brudem zostają usunięte do zbiornika. Obrotowa szczotka usuwa zabrudzenia z całej długości włókien, dzięki czemu nie ma miejsca sytuacja, kiedy po pewnym czasie od czyszczenia brud z wewnętrznych partii dywanu przedostaje się na jego powierzchnię.

Parowe czyszczenie obić meblowych odbywa się na tej samej zasadzie co czyszczenie dywanów. Dzięki wysokiemu ciśnieniu zostają usunięte zabrudzenia oraz zarazki z włókien. Tkanina zostaje gruntownie odświeżona, wyczyszczona i zdezynfekowana.

Mazowieckie
Labolatoryjne badanie skuteczności dezynfekcji, Atest PZH na urządzenie
 
 


Liczba wyświetleń strony: 598